Obveščamo vas, da spodaj našteti programi žal nimajo urejenih pravic za predvajanje spodaj naštetih vsebin na ozemlju Slovenije, zato bodo iz tega razloga zatemnjeni.
Termini zatemnitev
30.11.2023 | 00:46 | 01:17 | B92 | Prijatelji |
30.11.2023 | 01:17 | 01:43 | B92 | Prijatelji |
30.11.2023 | 07:00 | 07:30 | B92 | Prijatelji |
30.11.2023 | 08:00 | 09:45 | B92 | Crtani filmovi |
30.11.2023 | 14:00 | 15:00 | B92 | Kolo sreće |
30.11.2023 | 19:45 | 20:15 | B92 | Prijatelji |
30.11.2023 | 20:15 | 20:45 | B92 | Prijatelji |
30.11.2023 | 21:00 | 23:15 | B92 | Veprovi rata |
30.11.2023 | 23:40 | 00:30 | B92 | Ostrvo ljubavi |
30.11.2023 | 01:57 | 03:39 | Insta TV | Izbor |
30.11.2023 | 03:39 | 05:09 | Insta TV | Savršeno bekstvo |
30.11.2023 | 05:09 | 06:16 | Insta TV | Zmaj: Priča o Brus liju |
30.11.2023 | 06:16 | 07:03 | Insta TV | Povratak u raj |
30.11.2023 | 07:03 | 08:05 | Insta TV | Deda Mraz i kompanija |
30.11.2023 | 08:05 | 09:42 | Insta TV | Deda Mraz i kompanija |
30.11.2023 | 09:42 | 11:56 | Insta TV | Američka prevara |
30.11.2023 | 11:56 | 14:00 | Insta TV | Nedokazana krivica |
30.11.2023 | 14:00 | 15:48 | Insta TV | Izbor |
30.11.2023 | 15:48 | 17:23 | Insta TV | Savršeno bekstvo |
30.11.2023 | 17:23 | 19:19 | Insta TV | Zmaj: Priča o Brus liju |
30.11.2023 | 19:19 | 21:04 | Insta TV | Nedovršen život |
30.11.2023 | 21:04 | 22:58 | Insta TV | Robokap |
30.11.2023 | 22:58 | 01:06 | Insta TV | Erin Brokovič |
30.11.2023 | 14:10 | 15:10 | Nova HR | Kumovi |
30.11.2023 | 15:10 | 16:55 | Nova HR | Masterchef |
30.11.2023 | 20:20 | 21:15 | Nova HR | Kumovi |
30.11.2023 | 22:15 | 23:20 | Nova HR | Masterchef |
30.11.2023 | 07:25 | 08:40 | Nova BH | Prevara |
30.11.2023 | 09:55 | 10:20 | Nova BH | Prevara |
30.11.2023 | 10:35 | 11:10 | Nova BH | Prevara |
30.11.2023 | 14:00 | 15:00 | Nova S | Kumovi |
30.11.2023 | 22:15 | 23:15 | Nova S | Kumovi |
30.11.2023 | 00:23 | 02:06 | Prva | Ratnik oluje |
30.11.2023 | 02:06 | 02:44 | Prva | Andrija i Anđelka |
30.11.2023 | 02:44 | 03:29 | Prva | Igra sudbine |
30.11.2023 | 04:58 | 05:00 | Prva | Oproštajno pismo |
30.11.2023 | 05:00 | 06:00 | Prva | Oproštajno pismo |
30.11.2023 | 11:25 | 13:00 | Prva | Oproštajno pismo |
30.11.2023 | 16:05 | 17:00 | Prva | Igra sudbine |
30.11.2023 | 19:20 | 20:00 | Prva | Andrija i Anđelka |
30.11.2023 | 20:00 | 21:00 | Prva | Igra sudbine |
30.11.2023 | 21:00 | 22:00 | Prva | Urgentni centar |
30.11.2023 | 23:50 | 02:00 | Prva | Šumski ratnik |
30.11.2023 | 18:20 | 18:35 | ORF 1 | Fußball: Europa League: Der Countdown |
30.11.2023 | 18:35 | 20:40 | ORF 1 | Fußball: Europa League: 5. Spieltag: Puntigamer Sturm Graz - Rakow Czestochowa |
30.11.2023 | 20:40 | 20:55 | ORF 1 | Fußball: Europa League: Die Analyse |
30.11.2023 | 20:45 | 00:00 | RTL | Fußball: Europa Conference League: Eintracht Frankfurt - PAOK Thessaloniki |
Kaj je vzrok za občasne zatemnitve programov?
Hvala za razumevanje.