Obveščamo vas, da spodaj našteti programi žal nimajo urejenih pravic za predvajanje spodaj naštetih vsebin na ozemlju Slovenije, zato bodo iz tega razloga zatemnjeni.
Termini zatemnitev:
17.06.2023 | 20:35 | 22:45 | ORF 1 | Fußball: EM-Qualifikation: Belgien - Österreich |
18.06.2023 | 20:35 | 22:40 | ORF 1 | Fußball: UEFA Nations League: Finale |
18.06.2023 | 23:05 | 23:55 | ORF 1 | Formel 1: Großer Preis von Kanada: Motorhome |
18.06.2023 | 23:55 | 01:35 | ORF 1 | Formel 1: Großer Preis von Kanada: Das ganze Rennen |
18.06.2023 | 20:15 | 20:45 | RTL | Fußball: UEFA Nations League: Countdown |
18.06.2023 | 20:45 | 22:35 | RTL | Fußball: UEFA Nations League |
18.06.2023 | 22:35 | 23:30 | RTL | Fußball: UEFA Nations League: Highlights |
18.06.2023 | 20:30 | 23:30 | Rai Uno | Calcio: Nations League: Finale |
17.06.2023 | 20:35 | 22:45 | BHT1 | Nogomet: Kvalifikacije za EP 2024: Portugal - BiH |
18.06.2023 | 16:00 | 18:00 | BHT1 | Nogomet: Kvalifikacije za EP: Portugal - BiH |
18.06.2023 | 20:35 | 23:00 | BHT1 | Nogomet: Liga nacija: Hrvatska - Španija, finale |
19.06.2023 | 14:15 | 16:00 | BHT1 | Nogomet: Liga nacija: Finale, snimak |
18.06.2023 | 20:00 | 23:00 | DUNW | UEFA Nemzetek Ligája: Döntő (DUNA WORLD program) |
17.06.2023 | 16:10 | 17:00 | MRT | Магазин УЕФА ЛШ - Фудбал |
18.06.2023 | 20:35 | 23:00 | MRT | Фудбал, УЕФА лига на нации 2023: финале |
19.06.2023 | 20:35 | 22:45 | MRT | УЕФА ЕУРО 2024 Квалификации: Англија - Македонија |
19.06.2023 | 20:40 | 22:35 | MRT 2 | УЕФА ЕУРО 2024: Англија - Македонија |
17.06.2023 | 1:00 | 1:29 | B92 | Dva i po muškarca |
17.06.2023 | 1:29 | 1:56 | B92 | Dva i po muškarca |
17.06.2023 | 2:23 | 4:02 | B92 | Rane |
17.06.2023 | 6:00 | 7:00 | B92 | Kolo sreće |
17.06.2023 | 7:00 | 8:00 | B92 | Kolo sreće |
17.06.2023 | 10:45 | 11:30 | B92 | Moj prijatelj |
17.06.2023 | 12:45 | 15:30 | B92 | Ubojita tačka |
17.06.2023 | 15:30 | 16:00 | B92 | Moj prijatelj |
17.06.2023 | 19:00 | 20:00 | B92 | Dug moru |
17.06.2023 | 20:00 | 21:15 | B92 | Dug moru |
17.06.2023 | 21:15 | 23:45 | B92 | Transporter 3 |
17.06.2023 | 23:45 | 1:45 | B92 | Iznenada |
18.06.2023 | 1:45 | 2:45 | B92 | Ostrvo ljubavi |
18.06.2023 | 2:45 | 3:30 | B92 | Ostrvo ljubavi |
18.06.2023 | 4:00 | 5:00 | B92 | Pogrešan čovek |
18.06.2023 | 5:00 | 6:00 | B92 | Pogrešan čovek |
18.06.2023 | 6:00 | 7:00 | B92 | Kolo sreće |
18.06.2023 | 7:00 | 8:00 | B92 | Kolo sreće |
18.06.2023 | 10:00 | 11:00 | B92 | Moj prijatelj |
18.06.2023 | 12:45 | 15:30 | B92 | Transporter 3 |
18.06.2023 | 15:30 | 16:00 | B92 | Moj prijatelj |
18.06.2023 | 19:00 | 20:15 | B92 | Dug moru |
18.06.2023 | 20:15 | 21:30 | B92 | Dug moru |
18.06.2023 | 21:30 | 23:45 | B92 | Transporter: Nasleđe |
18.06.2023 | 23:45 | 1:45 | B92 | Zavisna |
19.06.2023 | 1:45 | 2:45 | B92 | Ostrvo ljubavi |
19.06.2023 | 2:45 | 3:45 | B92 | Ostrvo ljubavi |
19.06.2023 | 3:45 | 4:30 | B92 | Ostrvo ljubavi |
19.06.2023 | 7:00 | 7:30 | B92 | Dva i po muškarca |
19.06.2023 | 7:30 | 8:00 | B92 | Dva i po muškarca |
19.06.2023 | 8:00 | 9:45 | B92 | Crtani filmovi |
19.06.2023 | 11:00 | 12:00 | B92 | Kolo sreće |
19.06.2023 | 17:30 | 17:45 | B92 | Mala istorija Srbije |
19.06.2023 | 19:45 | 20:15 | B92 | Dva i po muškarca |
19.06.2023 | 20:15 | 20:45 | B92 | Dva i po muškarca |
19.06.2023 | 21:00 | 23:15 | B92 | Neporažen 2: Poslednji preživeli |
19.06.2023 | 23:15 | 0:15 | B92 | Ostrvo ljubavi |
17.06.2023 | 0:50 | 2:58 | Insta TV | Hartov rat |
17.06.2023 | 2:58 | 4:53 | Insta TV | Bokser |
17.06.2023 | 4:53 | 6:25 | Insta TV | Rat navijačica |
17.06.2023 | 6:25 | 8:49 | Insta TV | Taker, čovek i njegov san |
17.06.2023 | 8:49 | 10:38 | Insta TV | Kazino Džek |
17.06.2023 | 10:38 | 12:47 | Insta TV | Majkl Kolins |
17.06.2023 | 12:47 | 14:53 | Insta TV | Hartov rat |
17.06.2023 | 14:53 | 16:48 | Insta TV | Bokser |
17.06.2023 | 16:48 | 18:21 | Insta TV | Rat navijačica |
17.06.2023 | 18:21 | 19:53 | Insta TV | Princ na belom konju |
17.06.2023 | 19:53 | 21:36 | Insta TV | Smrtna presuda |
17.06.2023 | 21:36 | 23:30 | Insta TV | Džudi |
17.06.2023 | 23:30 | 1:09 | Insta TV | Ulični borac |
18.06.2023 | 1:09 | 3:18 | Insta TV | Maska |
18.06.2023 | 3:18 | 5:01 | Insta TV | Beg |
18.06.2023 | 5:01 | 6:55 | Insta TV | Sestre |
18.06.2023 | 6:55 | 8:28 | Insta TV | Princ na belom konju |
18.06.2023 | 8:28 | 10:10 | Insta TV | Smrtna presuda |
18.06.2023 | 10:10 | 12:05 | Insta TV | Džudi |
18.06.2023 | 12:05 | 13:44 | Insta TV | Ulični borac |
18.06.2023 | 13:44 | 15:52 | Insta TV | Maska |
18.06.2023 | 15:52 | 17:35 | Insta TV | Beg |
18.06.2023 | 17:35 | 19:30 | Insta TV | Sestre |
18.06.2023 | 19:30 | 21:20 | Insta TV | Mala Akila |
18.06.2023 | 21:20 | 22:59 | Insta TV | Vidim te |
18.06.2023 | 22:59 | 0:59 | Insta TV | In Fabric |
19.06.2023 | 0:59 | 2:22 | Insta TV | Pročišćenje |
19.06.2023 | 2:22 | 4:16 | Insta TV | Šest stepeni razdvajanja |
19.06.2023 | 4:16 | 6:03 | Insta TV | 8 Milja |
19.06.2023 | 6:03 | 8:08 | Insta TV | Šerlok Holms |
19.06.2023 | 8:08 | 9:58 | Insta TV | Mala Akila |
19.06.2023 | 9:58 | 11:37 | Insta TV | Vidim te |
19.06.2023 | 11:37 | 13:37 | Insta TV | In Fabric |
19.06.2023 | 13:37 | 15:00 | Insta TV | Pročišćenje |
19.06.2023 | 15:00 | 16:54 | Insta TV | Šest stepeni razdvajanja |
19.06.2023 | 16:54 | 18:41 | Insta TV | 8 Milja |
19.06.2023 | 18:41 | 20:15 | Insta TV | Dete kao Džejk |
19.06.2023 | 20:15 | 21:39 | Insta TV | Furlough |
19.06.2023 | 21:39 | 23:37 | Insta TV | Svini Tod: Pakleni berberin iz ulice Flit |
19.06.2023 | 23:37 | 1:16 | Insta TV | Zemlja živih mrtvaca |
18.06.2023 | 14:30 | 17:00 | Nova HR | UEFA Liga Nacija završni turnir: Utakmica za treće mjesto |
18.06.2023 | 20:00 | 23:30 | Nova HR | UEFA Liga Nacija završni turnir: Finale |
17.06.2023 | 3:41 | 4:36 | Prva | Igra sudbine |
17.06.2023 | 4:57 | 5:50 | Prva | Sulejman Veličanstveni |
17.06.2023 | 12:00 | 13:20 | Prva | Azbuka našeg života |
17.06.2023 | 13:20 | 15:10 | Prva | Najslabija karika |
17.06.2023 | 15:10 | 16:30 | Prva | Igra sudbine |
17.06.2023 | 20:00 | 21:00 | Prva | Igra sudbine |
17.06.2023 | 21:00 | 23:10 | Prva | Vremenska petlja |
17.06.2023 | 23:10 | 1:25 | Prva | Nemirni |
18.06.2023 | 3:00 | 4:30 | Prva | Vremenska petlja |
18.06.2023 | 4:30 | 5:40 | Prva | Igra sudbine |
18.06.2023 | 17:00 | 18:00 | Prva | Igra sudbine |
18.06.2023 | 20:00 | 21:00 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 5:15 | 6:00 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 11:20 | 13:00 | Prva | Sulejman Veličanstveni |
19.06.2023 | 16:00 | 17:00 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 20:00 | 21:25 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 22:35 | 0:35 | Prva | Nemirni |
17.06.2023 | 3:41 | 4:36 | Prva | Igra sudbine |
17.06.2023 | 4:57 | 5:50 | Prva | Sulejman Veličanstveni |
17.06.2023 | 12:00 | 13:20 | Prva | Azbuka našeg života |
17.06.2023 | 13:20 | 15:10 | Prva | Najslabija karika |
17.06.2023 | 15:10 | 16:30 | Prva | Igra sudbine |
17.06.2023 | 20:00 | 21:00 | Prva | Igra sudbine |
17.06.2023 | 21:00 | 23:10 | Prva | Vremenska petlja |
17.06.2023 | 23:10 | 1:25 | Prva | Nemirni |
18.06.2023 | 3:00 | 4:30 | Prva | Vremenska petlja |
18.06.2023 | 4:30 | 5:40 | Prva | Igra sudbine |
18.06.2023 | 17:00 | 18:00 | Prva | Igra sudbine |
18.06.2023 | 20:00 | 21:00 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 5:15 | 6:00 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 11:20 | 13:00 | Prva | Sulejman Veličanstveni |
19.06.2023 | 16:00 | 17:00 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 20:00 | 21:25 | Prva | Igra sudbine |
19.06.2023 | 22:35 | 0:35 | Prva | Nemirni |
17.06.2023 | 1:47 | 2:27 | RTRS | Mala supruga |
19.06.2023 | 14:06 | 14:52 | RTRS | Mala supruga |
19.06.2023 | 20:09 | 20:59 | RTRS | Vratiće se rode |
19.06.2023 | 22:58 | 23:44 | RTRS | Mala supruga |