VODJA PROJEKTOV V DIGITALNEM MARKETINGU M/Ž

Vaše naloge bodo obsegale

  • Samostojno vodenje projektov v digitalnem marketingu
  • Planiranje in izvedba oglaševalskih kampanj na digitalnih kanalih (Google, Facebook, YouTube, …)
  • Pokrivanje e-mail marketinga. Načrtovanje vsebine in pošiljanja tedenskih e-novic in potisnih »Push« sporočil
  • A-B testiranje na različnih digitalnih kanalih (FB, Google Ads, mailing, notifications …)
  • Priprava analitičnih poročil. Izvedba analiz marketinških kampanj in predstavitve ugotovitev na podlagi različnih virov podatkov
  • Izvedba PPC oglaševanja
  • Vsebinska zasnova branding in performance kampanj ter izvedbena koordinacija
  • Uporaba Google in Facebook Analytics (redno spremljanje kazalnikov, reporting)
  • Upoštevanje SEO in SEM smernic na vseh ravneh
  • Usklajevanje del z agencijo in internimi deležniki.

Pričakujemo:

  • Vsaj 2 leti izkušenj na delovnih mestih s področja digitalnega marketinga
  • Odlično pisno in ustno znanje slovenskega jezika
  • Odlično poznavanje oglaševanja na digitalnih kanalih
  • Znanje merjenja in analize rezultatov
  • Strateško znanje in napredno izvedbo oglaševalskih kampanj na Facebooku in Googlu
  • Odlične pisne sposobnosti za pripravo marketinških in oglasnih besedil
  • Osnovno znanje SEO
  • Razumevanje sledenja KPI-jem in povezovanja podatkov med marketinškimi orodji, Google Analytics in prodajnimi cilji
  • Zaželene izkušnje z marketing automation kampanjami in orodji
  • Visoko motiviranost, pripadnost ekipi in ciljem ter planom enote, družbe.
  • Prevzamete pobudo in ste korak pred ostalimi.
  • Komunikativnost, urejenost in zanesljivost.
  • Vestnost, dinamičnost, iznajdljivost.
  • Timsko naravnanost.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo.
  • Celovito uvajanje v delovni proces.
  • Izjemno ekipo, ki navdihuje enega vodilnih telekomunikacijskih operaterjev v regiji.
  • Delo v super prijetni ekipi sodelavcev.
  • Možnost strokovnega in osebnostnega razvoja ter lastnih kompetenc.
  • Odlično in urejeno delovno okolje.
  • Zabavne teambuildinge.
  • Skrb za zdravje zaposlenih v sklopu programov za promocijo zdravja.
  • Delo v Družini prijaznem podjetju.

Kraj opravljanja dela: LJUBLJANA

Če ste pripravljeni na delo v klicnem centru vas vljudno vabimo, da se prijavite do 31.3.2021 prek portala MojeDelo.com.