Delovno mesto: PRODUKTNI VODJA m/ž

Ljubljana

Podjetje Telemach d.o.o. je vodilni alternativni ponudnik fiksnih storitev, širokopasovnega
dostopa do interneta, digitalne telefonije in najhitreje rastoci mobilni operater v
Sloveniji. Z vlaganjem v tehnološke inovacije, ugodno ponudbo ter skrbjo za naročnike
omogoča visoko raven in nemoteno uporabo fiksnih ter mobilnih telekomunikacijskih
storitev tako poslovnim kot zasebnim uporabnikom. Telemach je član skupine United
Group.

Imate radi izzive? Ste motivirani, polni energije in svežih idej?
Vse to in veliko več pričakujemo od vas v zameno za spodbudno delovno okolje, v katerem boste lahko razvijali svoje talente
in uresničevali cilje.

Razpisujemo prosto delovno mesto:

PRODUKTNI VODJA m/ž

Ste si vedno prizadevali nadgraditi obstoječe, ne da bi pri tem pozabili na ustvarjanje novega? Potem ste prava izbira za nas!

Vaše naloge bodo obsegale:
• Vodenje projektov;
• Produktno upravljanje storitev;
• Razvoj in vpeljava novih storitev in izdelkov;
• Strateško planiranje in načrtovanje lansiranja novih produktov na trg;
• Priprava opisov produktov za prodajo in lansiranje;
• Koordinacija in sodelovanje z drugimi oddelki in poslovnimi partnerji.
• Promocija novih produktov med zaposlenimi in komunikacija z zunanjimi partnerji.
• Priprava planov za končno oblikovanje cenovne politike;
• Priprava poročil in analiz;
• Spremljanje trendov na tržišču;
• Druga dela po navodilu nadrejenega.

Kaj pričakujemo?
• Svoje izkušnje lahko brez težav prenesete na razvoj novih izdelkov in storitev;
• Imate izkušnje pri analizi in pregledovanju tržišča, spremembe trendov pa znate vključiti v obstoječo ponudbo;
• Zelo dobro razumete, pišete in pripravljate različna poročila in analize;
• Prevzamete pobudo in ste korak pred ostalimi;
• Vse projekte izpeljete od začetka do konca – od razvoja zamisli, upravljanja virov in sprotnih sprememb do izvedbe in ocene
projekta;
• Imate vsaj tri leta delovnih izkušenj na podobnem položaju.

Nudimo:
• Delovno okolje, ki na prvo mesto postavlja inovacije in inovatorje;
• Izjemno ekipo, ki navdihuje enega vodilnih telekomunikacijskih operaterjev v regiji;
• Razvoj in izkušnje, ki ste jih vedno želeli, vendar jih niste imeli priložnost dobiti.

Izobrazba: VI. stopnja – družboslovna oz. druga ustrezna smer
Oblika zaposlitve: redno delo, določen čas
Regija: osrednjeslovenska, delovno mesto v Ljubljani

Če ste pripravljeni na delo v našem kolektivu, vas vljudno prosimo, da do 30. 11. 2018 oddate svojo ponudbo.
Več TUKAJ.