Razpis za: Prodajni svetovalec na terenu.

Ljubljana

Opis dela:
• pospeševanje prodaje na terenu,
• predstavitev produktov,
• pridobivanje novih strank in povečevanje naročil pri obstoječih strankah,
• poročanje,

Pričakujemo:
• osnovno poznavanje telekomunikacijskih storitev (ADSL, FTTH, Koax, IP in mobilna telefonija…)
• delovne izkušnje v prodaji na terenu,
• ustrezen prodajni pristop z občutkom za delo s strankami,
• motiviranost k doseganju prodajnih rezultatov,
• poznavanje dela z računalnikom (Windows, MS Office)
• samoiniciativnost
• lasten prevoz
• lasten s.p.

Nudimo:
• fleksibilen delovni čas,
• popolno podporo (izobraževanje, marketing…)
• stimulativno plačilo glede na opravljeno delo oz. realizacijo

Nastop dela je takoj po uspešno zaključenem izobraževanju.

Če ustrezate razpisu, ne odlašajte, čim prej pošljite prijavo s krajšim življenjepisom na naš naslov jure.kraljevic@telemach.si ali 070 887 121.

V prijavi navedite tudi vaše kontaktne podatke, na katere ste dosegljivi (tel. št. in elektronski naslov).

Vaš Telemach

STOPITE V STIK Z NAMI

Stopite v stik z nami in naročite storitve, ki so vam všeč. Tu smo za vas.

KLIC

Za vas smo na voljo 24 ur na dan na brezplačni številki 080 22 88.

PRODAJNA MESTA

Obiščite nas osebno. Poiščite vam najbližje prodajno mesto.

E-POŠTA

Pošljite nam sporočilo na naslov info@telemach.si